Skočit na obsah Skočit na hlavní navigaci Skočit na vedlejší navigaci50 let skupiny Rangers-Plavci

Tento rok, rok 2015, je pro nás rokem významným. Skupina Rangers totiž letos oslaví 50 let od svého vzniku.

Dovolte nám tedy, abychom Vás při této příležitosti pozvali na takový decentní multimediální vzpomínkový pořad, ve kterém uslyšíte nejen největší hity skupiny, ale prostřednictvím video projekce a dobových fotografií budete moci sledovat, jak šel čas, včetně zavzpomínání na Tondu Hájka a Milana Dufka.

s_Jarkou.jpg

Premiéra tohoto pořadu proběhne v příjemném prostředí divadla “U Hasičů“ 16. 4. 2015 od 19:00 hodin.

rangers_1971.jpg

nova_2013.jpg

K tomuto výročí vydala také naše mateřská gramofonová firma Supraphon 3CD pod názvem „Zlatá kolekce“, kde najdete nejznámější písničky skupiny Rangers od těch nejstarších až po ty nejnovější. 3CD vyjde koncem března a na tomto večeru „U Hasičů“ bude oficiálně představeno. Případní zájemci o koupi budou určitě uspokojeni. Písně na  3CD vybral a sestavil Mirek Černý, který v Divadle U Hasičů také jako host vystoupí. http://www.bontonland.cz/rangers-zlata-kolekce/

Pojďte si spolu s námi zavzpomínat nejen na začátky Rangers, ale pojďme zkusit   ve dvou hodinách prožít celých 50 let znovu.

Za Rangers

Mirek Řihošek

Divadlo „U Hasičů“

https://www.youtube.com/watch?v=jzJyMd00SyY

3 komentářů k příspěvku “50 let skupiny Rangers-Plavci”

 1. Diana Dwyer říká:

  Dobry den,ja jsem byla velkym fandou skupiny ,,PLAVCI,,uz od kolebky,co mi moje maminka vypravela.Poznala jsem Mirku Rihoska jako dite,mamca s nim mela par randevues.Udelal na mne tenkrat strasne krasny dojem.Vim ,ze mel gold a nebo silver Chryslera auto.To byla parada tenkrat…Moc bych si prala ,kdyby se mi mohl ozvat.Myslete ,ze by to slo?Moc dekuji. Diana

 2. Beátka zo Šariša říká:

  Ahojte!
  Dnes je piatok 3.4. cca 18:00 a práve som dopočúvala Sklípek Yvony Přenosilové na Country rádiu s hosťom Mirkom Řihoškom. Teším sa, že som ho po dlhom čase mohla počuť apoň takto :-D. Prehopsla som sa k počítaču a keďže Mirek sa rozlúčil s prianím hezkých Velikonoc, ja vám prajem krásnu Veľkú noc :-D. Mamka sa pridáva a z celého srdiečka prajeme príjemné, pokojné, slnečné, veselé, krásne Veľkonočné sviatky.
  Veľká pusa zo Šariša :-*
  Beátka a mamka

 3. Beátka zo Šariša říká:

  Krásny pozdrav zo Šariša ;)!
  Dnes som si všimla prídavok (odkaz na YouTube) v tomto článku, tak sme si ho hneď s mamkou pozreli a potešili sme sa. Jediné, čo nás veľmi mrzelo je to, že sme tam nemohli byť s vami :(.
  Takže v prvom rade sa chceme pripojiť ku gratulantom a vinšujeme do ďalšej 50-tky pevné zdravíčko, šťastíčko, veľa, veľa koncertov (aj na východe Slovenska :D), aby vás poslúchali všetky prsty, aby vám vydržali hlasivky a aby ste ešte dlho a dlho rozdávali takú radosť, energiu a potešenie pre všetkých, ktorí vás majú radi.
  Po druhé - torta vyzerala úžasne a veríme, že aj tak dobre chutila :D.
  Každému z vás posielame po jednej pusičke :*
  Beátka a mamka

Zanechte komentář

 1. (povinné)
 2. (zadejte adresu ve správném tvaru)